Úbytek svalů a věk

Ztráta síly s přibývajícím věkem je frustrující, ale zcela přirozená. V průběhu let se svalová tkáň uvolňuje a pojivová tkáň, která drží svaly pohromadě, začíná ochabovat. Snáze tak přibíráme na váze a obvykle dochází také k úbytku svalové hmoty.

Její nedostatek přispívá k pomalejšímu metabolismu, menší síle, a někteří z nás mohou dokonce trpět svalovými stahy a pocitem těžkých nohou.

Zdravotní benefity

Magnesium přispívá k mnoha důležitým funkcím v těle a zdravotní instituce schválily několik zdravotních benefitů.

Pocit těžkých nohou a svalové stahy

Mnoho lidí v dospělosti pociťuje těžké nohy a svalové stahy. Proto je pro dobře fungující svaly důležitý dostatek hořčíku v těle.

Zdravý nervový systém zajišťuje správné řízení svalů

Nervový systém lidského těla nese celkovou odpovědnost za správné řízení svalů. Právě tento systém má za úkol ovládat svaly našeho těla pomocí signálů do mozku a zpět.

AquaMAGNESIUM je obohacen o pyridoxin (vitamin B6) a zinek, které společně přispívají k normální funkci nervového systému a zdraví kostí. Proto jsou důležité pro optimální kontrolu svalů.

CholestControl
„AquaMAGNESIUM užívám pravidelně proto, abych snížil mou únavu a vyčerpání při, ale i po závodech a udržel si v kondici mé svaly a mysl. Všichni víme, že vítězství je také o hlavě.“
Filip Adel
profesionální cyklista a reprezentant ČR
©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se