Co činí AquaMAGNESIUM® tak unikátním?

AquaMAGNESIUM je kombinace 100% přírodní formy hořčíku pocházejícího z kalcinované mořské vody z pobřeží Irska a dalších vysoce kvalitních minerálů a vitamínů, které mají zdokumentovaný účinek na správnou funkci svalů, zdravé kosti a nervové funkce.

Jedním z nich je stopový minerál mangan, který napomáhá v péči o pojivovou tkáň těla tím, že udržuje její správnou pružnost.

AquaMAGNESIUM je obohacen o pyridoxin (vitamin B6) a zinek, které společně přispívají k normální funkci nervového systému a zdraví kostí. Proto jsou důležité pro optimální kontrolu svalů.

Složení AquaMAGNESIUM®

Složení 2 kapslí:
  • hořčík (hydroxid hořečnatý z mořské vody) nejméně 264 mg (70 % RHP*), plnidlo: celulóza, oligofruktóza 50 mg, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin,
  • zinek (citrát zinečnatý) 10 mg (100 % RHP),
  • vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,4 mg (100 % RHP).
Obal kapsle:
želatina
AquaMAGNESIUM® slouží k doplnění hořčíku a zinku do organismu. Mezi hlavní pozitivní účinky hořčíku patří podpora svalových funkcí a pomoc při udržování zdravého stavu kostí. Hořčík také přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
Upozornění:
  • Není určeno dětem do 12 let.
  • Ukládejte mimo dosah dětí.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
  • Neužívejte tento výrobek, pokud trpíte alergií na jakoukoli jeho složku.
  • Vyrobeno podle farmaceutického standardu GMP (správná výrobní praxe).
  • Výrobce: Pharmatech AS, Norsko pro NaturaMed Pharmaceuticals s. r. o.
CholestControl
„AquaMAGNESIUM užívám pravidelně proto, abych snížil mou únavu a vyčerpání při, ale i po závodech a udržel si v kondici mé svaly a mysl. Všichni víme, že vítězství je také o hlavě.“

Během maratonské sezóny od dubna do října jsem téměř každý víkend na závodech. V roce 2022 jsem absolvoval 24 startů, 8 z nich jsem proměnil ve vítězství. Tratě, kde závodím, mají mnohdy extrémní parametry. Jezdí se v náročném terénu a závody s délkou přes 100 kilometrů s pořádnou dávkou nastoupaných metrů nejsou výjimkou. Abyste to zvládli, potřebujete mít v pořádku svaly, musíte mít pořád hodně sil a celou dobu se koncentrovat.

Právě s udržením psychické pohody mi AquaMAGNESIUM pomáhá. I díky tomu jsem bral letos celkové prvenství v maratonském Českém poháru. V seriálu Prima Cup jsem dokonce získal už po šesté v řadě první místo v celkovém hodnocení. Mám štěstí, že se můžu věnovat sportu, který mám tak rád.

Chci se mu věnovat dál a tak musím dělat vše proto, abych se udržel zdravý. AquaMAGNESIUM mi pomáhá nejen s podporou imunitního systému, ale i s udržením normální hladiny testosteronu, který proměňuji na trati v energii. Díky ní můžu bojovat o vítězství. Je jedno, jestli jedete závod, nebo jen na vyjížďku pro radost, AquaMAGNESIUM vám pomůže mít dobrý pocit pokaždé.

Filip Adel
profesionální cyklista a reprezentant ČR
©2023 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se